O Perlexu Jablonec

Jsme menší firma, která se snaží obstát v tvrdém současném konkurenčním prostředí a naším zájmem je mimo jiné i zachovat tradiční zvučné jméno české bižuterie.

Od roku 1995 se zabýváme tvorbou voskovaných perel, věrnou imitací perel přírodních. Naši lásku k řemeslu oceňují velkoodběratelé i drobnější firmy svým zájmem nejen v Čechách, ale i ve světě. Naše perly jsou vyrobeny pouze z českého skla a tuzemských materiálů, a tak je nám velkou ctí šířit dobré jméno české bižuterie za hranicemi naší země.

Nepřijímáme za každou cenu nové průmyslové technologie, protože věříme, že tradiční metoda smáčení, kterou se tady u nás vyrábělo od počátku 20. století, je stále zárukou kvality a preciznosti. Od roku 2013 jsme hrdými nositeli ocenění Regionální produkt Jizerských hor. Jsme součástí projektu Křišťálové údolí, který spojuje místní firmy věnující se těmto tradičním odvětvím.

Firma Perlex Bijoux Jablonec se skládá ze stálých i externích zaměstnanců, jako jsou navlíkači, mačkáři nebo návrháři bižuterie. Celkově se o budování jména Perlex stará přibližně 20 lidí (děkujeme vám všem ♥). Není to mnoho, ale o to větší rodinná pohoda napříč firmou panuje. Láska k perlám nás spojuje nejen jako kolegy, ale také jako přátelé.

Naše základní nabídka obsahuje přibližně 165 barevných odstínů perel, ale jsme schopni vyrobit barvu i dle přání zákazníka. Voskované perly dodáváme firmám, jako jsou Preciosa a.s.

Mimo voskované perličky všech tvarů najdete v našem sortimentu také minerální kuličky, za jejichž pravost bychom dali ruku do ohně. Mezi velké hobby našeho pana šéfa patří právě sbírka minerálů, a proto naleznete tyto výrobky i v naší nabídce. Při osobní prohlídce firmou se vám možná poštěstí jeho úchvatnou sbírku spatřit.

Podnikovou prodejnu naleznete v Jablonci nad Nisou, městě protkaném bižuterní tradicí již od 19. století. Minimálně jednou do roka pořádáme Den otevřených dveří s výhodnými nákupy a možností exkurze do výrobny. Sledujte nás na facebookovém nebo instagramovém profilu pro novinky a aktuality.

Nabídka perel – perlex-jablonec.cz
Sklad produktů – perlex-jablonec.cz
Výroba perel – perlex-jablonec.cz
Náramky – perlex-jablonec.cz

Akce v dílně – perlex-jablonec.cz
Perly – perlex-jablonec.cz
Barvení – perlex-jablonec.cz
Produkty – perlex-jablonec.cz

Padli jsme Vám do oka?

Kontaktujte nás